شما می توانید برای ثبت شرکت ،تغییرات شرکت ،رتبه بندی شرکت ،اخذ جواز کسب ،کارت بازرگانی و ده ها خدمت دیگر از ما مشاوره رایگان بگیرید/

02188041093

09124056506

09125129316

09128452708

  با مشاوران ما تماس بگیرید
   برای درخواست مشاوره رایگان لطفا فرم زیر را پر نمایید .مشاوران ما در اسرع وقت با شما تماس . خواهند گرفت

  1. نام و نام خانوادگی
  2. شماره تماس
  3. در چه زمینه ای به مشاوره نیاز دارید؟
  ثبت شرکت

  ثبت برند یا علامت تجاری

  برند یا نام تجاری همان نشان و علامتی است که به صورت فارسی یا لاتین در فعالیت‌های اقتصادی شرکت استفاده می‌شود. برند به انگلیسی با عنوان قانونی نشان تجاری یک طرح، نماد، عبارت، نام و… است که ارائه دهنده خدمات با فروش محصول خاصی است که به وسیله آن از سایر محصولات مشابه متمایز می‌شود. همیشه شرکت ها برای شروع فعالیت خود نیاز به ثبت برند دارند. نشان تجاری یا برند همان چیزی است که مخاطب، صفات و ویژگی‌های آن را با دیدن، شنیدن، حس کردن و… به صورت ذهنی، دیداری و یا شنیداری در ذهن و قلب خود تداعی می‌کند.


  ثبت برند یا علامت تجاری

  آسان آنلاین ارزان

  مشاوره تلفنی رایگان

  ثبت برند ثبت شرکت
  برند یا علامت تجاری

  هر برند یا علامت تجاری، به طریق حصول اطمینان از حقوق انحصاری برای شناختن کالاها و خدمات و یا اجاره دادن به دیگران مبنی بر استفاده از آن در صورت پرداخت مبلغ، صاحب‌ اثر را محافظت می‌کند.

  مدت زمان این حفاظت متفاوت است ولی آرم تجاری قابلیت تمدید شدن نامحدود توسط پرداخت مبلغ مربوطه را دارد. محافظت آرم تجاری توسط مراجع قانونی که در اکثر نظام‌ها اجازه متوقف کردن تخلف در این زمینه را دارند تایید می‌شود. بنابراین ثبت برند برای هر شرکتی واجب است.

  از دیدگاه وسیع‌تر ،علائم تجاری با رسمیت بخشیدن و دادن سود اقتصادی به صاحبان آن‌ها در سطح جهانی سرمایه گذاری کرده و این ابتکار را ترویج می‌دهد. حفاظت علائم تجاری همچنین مانع تلاش‌های رقبای غیر منصف، مثل متقلبان برای استفاده از علائم مشخص به منظور فروش محصولات و ارائه خدمات نامرغوب یا متفاوت می‌شوند. این نظام، آگاهی و امکان سرمایه گذاری جهت تولید و فروش کالا‌ها و خدمات را در منصفانه ترین شرایط ممکن به مردم می‌دهد و از این راه تجارت بین‌المللی را تسهیل می‌کند.

  مزایای ثبت برند

  پیش آمده است که هنگام خرید از کالا و یا استفاده از محصول و یا امور خدماتی خاصی، لوگو یا علامتی تجاری حک شده آن تاثیر زیادی در انتخابتان داشته است؛ این همان برندی است که مالک یا مالکین آن را برای شرکت یا مؤسسه خود به ثبت رسانده‌اند و با همین نشان و لوگو، مالک یا مالکین و شرکت مربوطه، شناخته می‌شوند و کسی حق استفاده از آن برند برای ارائه کالا و خدمات خود را ندارد.

  برند تجاری مالک را از حمایت‌ها و ضمانت اجراهای قانونی برخوردار می‌سازد و وی می‌تواند با متمایز نمودن کالا یا خدمات خود از آن استفاده نموده یا استفاده از آن را به دیگری واگذار کند و در واقع حق استفاده انحصاری از آن علامت ثبت شده برای استفاده بر روی محصولات و خدمات مورد نظر و یا اعطا مجوز آن به شخص دیگر صرفا در اختیار مالک علامت می‌باشد.

  دوره حمایت از علامت تجاری ۱۰ سال است که می‌توان آن را با پرداخت هزینه تمدید هم نمود.

  از دیگر مزایای داشتن علامت تجاری این است که از رقابت‌های غیر قانونی و ناعادلانه از قبیل جعل علامت تجاری عین یا مشابه آن برای محصول و خدمات نامرغوب ممانعت به عمل می آورد.

  مراحل ثبت برند

  ثبت برند اقدامی تخصصی و حرفه ای است و باید توسط کارشناسان مجرب صورت بگیرد.  هلدینگ بین المللی درخشان ، سال ها با فعالیت و کسب تجربه  در این حوزه، شما را به نحو احسنت به نتیجه مطلوب می رساند. شما باید بدانید برای اینکه نشان تجاری شما در ایران و سازمان جهانی بدون مشکل ثبت شود، باید این کار را به افراد متخصص و حرفه ای بسپارید تا بتوانید با تکیه بر نشان تجاری ثبت شده کسب و کار خود، حوزه فعالیتتان را گسترش کنید.

   مشاوران ما برای پیشرفت و توسعه کاری شما تمام تلاش و تجربه ی خود را به کار می گیرند تا بتوانید در بازارهای ایرانی و جهانی جایگاه مناسبی را بدست آورید.

  مدارک مورد نیاز برای ثبت برند
  • 1- کپی برابر اصل شناسنامه و کارت ملی
   2- ارائه پروانه تاسیس یا مجوز تولید یا نامه از صنف یا واحد مربوطه که نشان دهنده فعالیت می باشد.
   3- کپی کارت بازرگانی در صورتی که از نام لاتین استفاده شده باشد.
   4- ارائه تصویر علامت تجاری به تعداد 15 عد
  • ارائه شرکت نامه
  • ارائه تقاضا نامه شرکت
  • ثبت نام کد ثنا برای همه اعضای هیئت مدیره
  • دریافت تاییدیه کد پستی از اداره پست شهر
  • آماده سازی اساس نامه تکمیل شده شرکت
  • تعیین حق امضای شرکت
  • تعیین سمت و سهام هر یک از سهام دار ها
  • ارائه 5 مورد نام تایید شده. نام ها باید حداقل 3 سیلاب داشته باشند.
  • ارائه مجوز های مورد نیاز برای شرکت های خاص
  • ارائه وکالتنامه از یک وکیل معتبر
  • ارائه فیش بانکی معادل 35 درصد از سرمایه اولیه ویژه شرکت های سهامی خاص
  • ارائه دو نسخه از صورت جلسه مجمع عمومی و موسسین شرکت به علاوه صورت جلسه هیئت مدیره
  مشاوره رایگان
  ثبت برند